LKG1E562MESBBK
MFR.Part #
LKG1E562MESBBK
JLCPCB Part #
C1606032
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 25V 25mm 30mm 5600uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS