LKG1E472MESYBK
MFR.Part #
LKG1E472MESYBK
JLCPCB Part #
C1602976
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.3A@120Hz 20mm 25V 45mm 4700uF ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS