LKG1E472MESYAK
MFR.Part #
LKG1E472MESYAK
JLCPCB Part #
C1602468
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25V 30mm 4700uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS