LKG1E392MESYAK
MFR.Part #
LKG1E392MESYAK
JLCPCB Part #
C1583562
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25V 25mm 3900uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS