LKG1E333MESCAK
MFR.Part #
LKG1E333MESCAK
JLCPCB Part #
C1615331
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25V 33000uF 35mm 4.85A@120Hz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS