LKG1E103MESZAK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1E103MESZAK
JLCPCB Part #
C1581439
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 2.65A@120Hz 22mm 25V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS