LKG1E103MESABK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1E103MESABK
JLCPCB Part #
C1608292
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 25V 25mm 3.3A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS