LKG1C822MESZAK
MFR.Part #
LKG1C822MESZAK
JLCPCB Part #
C6287336
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 22mm 25mm 8200uF ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS