LKG1C682MESAAK
MFR.Part #
LKG1C682MESAAK
JLCPCB Part #
C1664902
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 20mm 25mm 6800uF ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS