LKG1C273MESCBK
MFR.Part #
LKG1C273MESCBK
JLCPCB Part #
C1651259
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 16V 27000uF 35mm 4.25A@120Hz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS