LKG1C223MESBBK
MFR.Part #
LKG1C223MESBBK
JLCPCB Part #
C1609401
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 16V 22000uF 3.8A@120Hz 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS