LKG1C222MESYBK
MFR.Part #
LKG1C222MESYBK
JLCPCB Part #
C1601415
Package
Plugin,D20xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 20mm 20mm 2200uF ±20% 插件,D20xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS