LKG1C183MESABK
MFR.Part #
LKG1C183MESABK
JLCPCB Part #
C1607254
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 16V 18000uF 25mm 3.5A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS