LKG1C182MESZCK
MFR.Part #
LKG1C182MESZCK
JLCPCB Part #
C1603386
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 1800uF 22mm 25mm ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS