LKG1C103MESAAK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1C103MESAAK
JLCPCB Part #
C1664874
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 16V 25mm 25mm 2A@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS