LKG1C102MESYCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1C102MESYCK
JLCPCB Part #
C1583437
Package
Plugin,D20xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 16V 20mm 20mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D20xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS