LHT2W271MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LHT2W271MELB35
JLCPCB Part #
C20297593
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 1.8161A@50kHz 10mm 270uF 3000hrs@125℃ 30mm 35mm 450V ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS