LGY2A332MELC40
MFR.Part #
LGY2A332MELC40
JLCPCB Part #
C3723147
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.7A@120Hz 3300uF 35mm 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS