LGY2A222MELB40
MFR.Part #
LGY2A222MELB40
JLCPCB Part #
C6979301
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.2A@120Hz 2200uF 30mm 40mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS