LGY2A182MELB35
MFR.Part #
LGY2A182MELB35
JLCPCB Part #
C1582438
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 1800uF 2.3A@50kHz 30mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS