LGY1V682MELA35
MFR.Part #
LGY1V682MELA35
JLCPCB Part #
C3722898
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.2A@120Hz 25mm 35V 35mm 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS