LGY1V153MELC35
MFR.Part #
LGY1V153MELC35
JLCPCB Part #
C1665182
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 3.68A@50kHz 35V 35mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS