LGY1V153MELB45
MFR.Part #
LGY1V153MELB45
JLCPCB Part #
C1668672
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 3.2A@120Hz 30mm 35V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS