LGY1V123MELC30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1V123MELC30
JLCPCB Part #
C1589990
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2.9A@120Hz 30mm 35V 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS