LGY1K682MELC45
MFR.Part #
LGY1K682MELC45
JLCPCB Part #
C3723726
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.5A@120Hz 35mm 45mm 5000hrs@105℃ 6800uF 80V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS