LGY1K472MELB45
MFR.Part #
LGY1K472MELB45
JLCPCB Part #
C6079052
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.9A@120Hz 30mm 45mm 4700uF 5000hrs@105℃ 80V ±20% Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS