LGY1J562MELB45
MFR.Part #
LGY1J562MELB45
JLCPCB Part #
C1581690
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8A@120Hz 30mm 45mm 5000hrs@105℃ 5600uF 63V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS