LGY1J272MELZ40
MFR.Part #
LGY1J272MELZ40
JLCPCB Part #
C3722267
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22mm 2700uF 2A@120Hz 40mm 5000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS