LGY1H682MELA45
MFR.Part #
LGY1H682MELA45
JLCPCB Part #
C3722454
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.5A@120Hz 25mm 45mm 5000hrs@105℃ 50V 6800uF ±20% Plugin,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS