LGY1H472MELB30
MFR.Part #
LGY1H472MELB30
JLCPCB Part #
C1582310
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@120Hz 30mm 30mm 4700uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS