LGY1H332MELZ35
MFR.Part #
LGY1H332MELZ35
JLCPCB Part #
C3721556
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 22mm 3300uF 35mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS