LGY1H103MELB50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1H103MELB50
JLCPCB Part #
C1665389
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 3.1A@120Hz 30mm 5000hrs@105℃ 50V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS