LGY1E822MELB25
MFR.Part #
LGY1E822MELB25
JLCPCB Part #
C1583217
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@120Hz 25V 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 8200uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS