LGY1C223MELA45
MFR.Part #
LGY1C223MELA45
JLCPCB Part #
C1589911
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 22000uF 25mm 3.795A@50kHz 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS