LGX2W271MELC30
MFR.Part #
LGX2W271MELC30
JLCPCB Part #
C729642
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7732A@50kHz 10mm 270uF 30mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS