LGX2W221MELB35
MFR.Part #
LGX2W221MELB35
JLCPCB Part #
C454603
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.17A@100kHz 10mm 220uF 30mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS