LGX2W181MELZ45
MFR.Part #
LGX2W181MELZ45
JLCPCB Part #
C1584005
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 22mm 450V 45mm 5000hrs@105℃ 900mA@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS