LGX2W151MELZ40
MFR.Part #
LGX2W151MELZ40
JLCPCB Part #
C1582712
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2584A@50kHz 10mm 150uF 22mm 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS