LGX2H181MELA50
MFR.Part #
LGX2H181MELA50
JLCPCB Part #
C1582651
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 180uF 25mm 5000hrs@105℃ 500V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS