LGX2H151MELB30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGX2H151MELB30
JLCPCB Part #
C1582961
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 30mm 30mm 5000hrs@105℃ 500V 910mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS