LGX2G271MELZ50
MFR.Part #
LGX2G271MELZ50
JLCPCB Part #
C3722452
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.23A@120Hz 10mm 22mm 270uF 400V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS