LGX2E182MELC50
MFR.Part #
LGX2E182MELC50
JLCPCB Part #
C6584628
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 250V 3.3A@120Hz 35mm 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS