LGX2D821MELZ50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGX2D821MELZ50
JLCPCB Part #
C7295664
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.18A@120Hz 200V 22mm 5000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS