LGW2W561MELC50
MFR.Part #
LGW2W561MELC50
JLCPCB Part #
C525607
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.85A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS