LGW2W271MELB40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2W271MELB40
JLCPCB Part #
C1581831
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS