LGW2W221MELA45
MFR.Part #
LGW2W221MELA45
JLCPCB Part #
C433317
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@100kHz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS