LGW2W181MELA40
MFR.Part #
LGW2W181MELA40
JLCPCB Part #
C1669248
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.35A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS