LGW2G561MELC45
MFR.Part #
LGW2G561MELC45
JLCPCB Part #
C729624
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.18A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS