LGW2G271MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2G271MELB35
JLCPCB Part #
C1669075
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS