LGW2G181MELZ40
MFR.Part #
LGW2G181MELZ40
JLCPCB Part #
C5750986
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS